Link :: 17.05.2005 :: 19:20
Musiałam założyc nowego bloga wiec teraz zaczynam wszystko od nowa ehhhh szkoda bo miałam juz duzo notek na tamtym blogasku no ale raz dwa i to nadrobie
Komentuj(2)


Link :: 21.05.2005 :: 22:21
Wczoraj wróciłam z wycieczki było super fajnie sie bawiłam pospiewałam sobie z Żanetka za wszystkie czasy , juz wszyscy w autokarze mieli nas dość ale co tam Pozdrawiam wszystkich , a szczegolnie Żanetke i Donie a i pozdrowionka dla super pań czyli pani Kocek i pani Suszek no i pani Baron Ps. Oskarku dziekuje ci ze znosiłeś moje humorki jestes kochany :*
Komentuj(1)


Link :: 23.05.2005 :: 22:44
MOJE SMUTNE SZARE "JA"


Ehhhh ostatnio nie mam weny na pisanie notek... Jak to czasem niestety bywa przychodzą smutki...smuteczki... i własnie dzisiaj mnie odwiedziły.... No coż.... trudno... Czasem przypomne sobie te okrutne sytuacje które mi sie w życiu przytrafiły... i jest mi zle... nawet bardzo zle.... ale musze sobie jakos radzic.... prezcież zycie nie tylko mnie ukarało i nie tylko mnie czasem jest cieżko, ale ja wiem ze moge liczyc na moich przyjaciół na moją rodzine no i oczywiście na Oskara , pozdrawiam :*
Komentuj(6)


Link :: 24.05.2005 :: 22:07
NIECAŁKIEM SPOKO DZIONEK...

W szkole było spoko... luzik na lekcjach potem byłam na placu z Oskarem Olusią i Łukaszem było fajnie... do czasu... no ale potem znou zrobiło sie fajnie i tak juz było do końca jeszcze jutro i 4 dni wolnego aaaaa no i najwazniejsze smuteczki już są daaaaaleko stąd i bardzo mnie to cieszy i mam nadzieje ze tak szybko nie wrócą Dziękuje wszystkim tym którzy we mnie wierzą i mnie wspierają to własnie dla takich wspaniałych ludzi wrto zyć... :*
Komentuj(2)


Link :: 25.05.2005 :: 23:49
CZEGO CHCE... ??

Hmmmm no właśnie czego ?... szczęścia ? radości ? Tak... tego właśnie chce... Jestem szczęśliwa , kiedyś nie byłam ale teraz jestem... i to sie liczy ... musze zacząć życ dniem dzisiejszym... wiem... wiem że to trude ale musze , ja musze sprobować ! Wspomnienia bolą... bardzo...one bola bo ja wiem ze juz nigdy sie nie powtórzą... juz nigdy... to wspaniałe wspomnienia... to wszystkie te chwile które mogłam spedzić z najwspanialszą osobą... I tak bardzo mi zle... tak bardzo... Radość w moim sercu czasem gości... lecz przychodzą też smutki... te smuteczki powodują ze staje sie inna... jakaś nieobecna... nerwowa...ale z czasem odchodzą i pozwalają zagościć radości która sprawia ze chce żyć... Radość jest piękna... a to co dobre i piękne szybko sie kończy... Ale ja wierze w to... naprawde wierze ze tej radości w moim życiu bedzie coraz wiecej... Osoby na które moge liczyć , które mnie otaczają sprawiają ze jestem szcześliwa , sprawiają ze radość odwiedza mnie coraz czeście i zostaje u mnie na coraz dłużej... I to mnie cieszy , bardzo cieszy... Kiedyś przyjdzie taki dzień że smuteczki już nie powrocą...bo radość i szczeście bedzie we mnie tak wielkie ze na smuteczki już nie bedzie miejsca... A wtedy moją dusze ogarnie pełna harmonia... odczuje ona pewną ulge ... ale czy tak naprawde jest to możliwe ? Nie wiem... może... bardzo bym tego chciała...
Komentuj(1)


Link :: 27.05.2005 :: 15:04
Ehhhh ale ciepło bylam dzisiaj rano z Olą w Katosach niezłe jaja byly hehe, teraz sobie siedze w domku i troszke sie nudze ale nie ma tak zle Wczoraj byla u mnie rodzinka , fajnie bylo moj mlodszy bratanek jest taki słodziutki Ehhh jestem troche przeziebiona mam katarek i kaszelek i bardzo sie z tym mecze zwłaszcza w taki upał Jutro bede musiala sie troche pouczyc maty i histy :/ nie bardzo cieszy mnie ten fakt no ale cóz wystawianie ocen zbliża sie wielkimi krokami i niestety ocenki trzeba poprawiac... Dobra kończe juz bo nie wiem co napisać... pewnie nabazgram coś jeszcze wieczorem Ps. Blandziu twoja piosenka jest śliczna... bo prawdziwa... a melodie juz tez wymyśliłam
Komentuj(0)


Link :: 31.05.2005 :: 22:39
"NIECH KTOŚ ZATRZYMA WRESZCIE ŚWIAT... JA WYSIADAM..."


Długo nie pisałam... ehhh tak jakoś wyszło... nie wiem co pisać... Moja Agusia lezy na oparzeniówce spaliła sie na słoneczku zdrowiej kochanie szybciutko , wszyscy na Ciebie czekamy !Czasem mam dosyć , czasem juz poprostu nie moge , albo nie chce... nie wiem... , mówie tutaj o hmmm moim zyciu... poprostu w niektórych sprawach czuje sie taka bezradna... Wiem... musze byc silna ale to wcale nie takie łatwe... Nie moge sie nad soba uzalac i tego nie robie... bo nie ma sensu... musze dalej brnąc przez zycie nie ogladając sie wstecz w to co było... bo to co było ważne pozostało w moim sercu i juz na zawsze tem zostanie a te sprawy mało istotne zostana w tyle i już nikt do nich nie wróci...
Komentuj(1)


 


[Księga gości]

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj

Oskarek - mój cały świat :*
Setusia- kochana psiapsióła od wielu lat :)
Blandzia- moja kochana mycha :)
Wader- spoko ziom :P
Karolina- smerfeta marzycielka ;)
Sandrusia- moja siostrzyczka ;)
Żanetka- moja bratnia dusza... :)
Patrycja- bardzo barwna osoba :)
Paulina- zwariowana dziewczyna :D

 

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik