smigielko - komentarze


CZEGO CHCE... ??

Hmmmm no właśnie czego ?... szczęścia ? radości ? Tak... tego właśnie chce... Jestem szczęśliwa , kiedyś nie byłam ale teraz jestem... i to sie liczy ... musze zacząć życ dniem dzisiejszym... wiem... wiem że to trude ale musze , ja musze sprobować ! Wspomnienia bolą... bardzo...one bola bo ja wiem ze juz nigdy sie nie powtórzą... juz nigdy... to wspaniałe wspomnienia... to wszystkie te chwile które mogłam spedzić z najwspanialszą osobą... I tak bardzo mi zle... tak bardzo... Radość w moim sercu czasem gości... lecz przychodzą też smutki... te smuteczki powodują ze staje sie inna... jakaś nieobecna... nerwowa...ale z czasem odchodzą i pozwalają zagościć radości która sprawia ze chce żyć... Radość jest piękna... a to co dobre i piękne szybko sie kończy... Ale ja wierze w to... naprawde wierze ze tej radości w moim życiu bedzie coraz wiecej... Osoby na które moge liczyć , które mnie otaczają sprawiają ze jestem szcześliwa , sprawiają ze radość odwiedza mnie coraz czeście i zostaje u mnie na coraz dłużej... I to mnie cieszy , bardzo cieszy... Kiedyś przyjdzie taki dzień że smuteczki już nie powrocą...bo radość i szczeście bedzie we mnie tak wielkie ze na smuteczki już nie bedzie miejsca... A wtedy moją dusze ogarnie pełna harmonia... odczuje ona pewną ulge ... ale czy tak naprawde jest to możliwe ? Nie wiem... może... bardzo bym tego chciała...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.05.2005 :: 12:37 :: gigant2.artvox.pl

Mr.O.

Na pewno tak będzie tylko TY musisz w to wierzyc.
Talk.pl :: Wróć