20.07.2005 :: 11:40
PÓŁ ROKU MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃ... A wszystko zaczeło się zimą... Dzisiaj mija 6 miesięcy, 6 cudwonych miesięcy spędzonych z osobą którą kocham Ciesze się bardzo że moje życie wygląda tak jak wygląda, bo wiem że życie bez Oskara nie byłoby życiem...Dzięki niemu wiele zrozumiałam...Wiem że moge na niego zawsze liczyć, wiem że jest dla mnie najważniejszy :* a ja jestem ważna dla niego Każdego ranka budze się z myślą że jest na tym świecie ktoś kto mnie kocha i to właśnie dla tej osoby warto żyć warto się uśmiechać, dążyć do wybranego celu, budzic sie i zasypiać z nadzieją... z nadzieją na to że szczęście moze trwać wiecznie... Jestem bardzo szczęśliwa a to szczęście daje mi własnie Oskar i za to mu dziękuje Dziękuje mu za to że jest, że mnie wspiera za to że jest przy mnie nie tylko wtedy gdy się śmieje ale i wtedy gdy płacze... za to że daje mi codziennie tyle szczescia i radości za to wszystko mu baaaardzo dziękuje:*Chciałabym Oskarku żebyś wiedział ze jesteś światłem mojego życia... Kocham Cię :*