smigielko - komentarze



Staram się być dobrym człowiekiem, ale nie zawsze mi to wychodzi :( Chciałabym duzo z siebie dawac tzn. chce nieść ludziom radość i nadzieje... nadzieje na to że, po burzy nadzejdzie słońce, które oświetli ich życie... chce pomagać ludziom , wspierać ich kiedy miewają chwile słabości... tak jak ja... ja też jak każdy człowiek miewam te lepsze i te gorsze dni... Czasem śmieje sie cały dzień, a czasem płacze w ukryciu... Czasem warto pomyśleć ze tan świat posiada równiez dobre strony , czasem warto uwierzyc w to ze są jeszcze ludzie, którzy wskaża Ci właściwą droge... droge która prowadzi przez życie... Ja w moim życiu spotkałam takich ludzi i dziękuje im za wszystko, za przyjaźń, dobre słowo, za otuche w trudnych chwilach, za zrozumienie... Wiele sie od nich nauczyłam i mysle ze jeszcze kiedyś ktoś nauczy sie czegoś ode mnie, ze przekaze komuś coś co bedzie miało dla niego jakieś znaczenie, jakąś wartość w życiu... Staram się przekazywać dobrą energie ludziom, chcę aby odbierali mnie taką jaka jestem... a jaka jestem to wy już sami wiecie... Posiadam wiele wad... Idealna nie jestem, ale przecież nie ma na świecie idealnych ludzi... I ciesze sie z tego powodu, bo jakim był by świat gdyby każdy był idealny ? odpowiedz jest prosta... Świat był by strasznie nudny...Człowiek całe życie uczy się pewnych rzeczy, nabywa doświadczenia, stara się naprawiac popełnione błędy, ale nigdy nie staje sie idealny... Miomo starań posiada w sobie te wieksze i mniejsze wady... ale poptrafi rózniez wyeksponować to co dobre czyli wszystkie swoje zalety, którymi przyciąga do siebie drugiego człowieka...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
30.07.2009 :: 10:08 :: chello087207177025.chello.pl

Igor

"Gdyby świat był idealny, byłby nudny". Otóż to czy coś jest nudne czy też nie, zależy od punktu widzenia. Czy świat byłby wtedy nudny zależy od subiektywnych odczuć różnych osób. Ale należałoby wziąć pod uwagę fakt, że niekoniecznie idealny świat byłby nudny. Dla jednych coś jest nudne a dla innych nie. Doskonały świat mógłby być wręcz fascynujący. A to co ty uważasz za nudę, w takim świecie mogłoby uchodzić za ciekawą pasję. Na pewno idealny świat złożony z idealnych ludzi byłby lepszy, mógłby być ciekawszy, ale na pewno niebyłby w takim stopniu urozmawicony jak jest teraz, co nie oznacza, że byłby nudny.
20.07.2005 :: 23:05 :: dym194.neoplus.adsl.tpnet.pl

Donia

napisze tak: Jesteś idealna! zaufaj mi Oskarowi nie jest łatwo dogodzić
18.07.2005 :: 23:04 :: oo6.ipartners.pl

Olenka

No i prawidłowo , masz bardzo dobre podejscie do zycia, i wiesz, ciesze sie ze zawsze moge na Ciebie liczyc :*:*
18.07.2005 :: 19:40 :: cra221.neoplus.adsl.tpnet.pl

Skipper

Hej Sandrusiu! Dziękuję za komentarzyki na moim blogu. Postanowiłam też ci pododawać tych komentarzy Mi także dodałaś pozytywnej energii. Choć nie mam w sobie tyle siły co ty i powstać z uśmiechem na twarzy z błędów, załamań, kłutni... Cieszę się, że znalazłam taką osobę na którą można zawsze liczyć, powiedzieć jej wszystko, powierzyć całe swoje życie... Wiem, że jedno słowo nie wystarczy ale... DZIEKUJĘ CI BARDZO!!!
18.07.2005 :: 13:33 :: dcs73.neoplus.adsl.tpnet.pl

;)

Hejka!!! Masz super bloga i mam do ciebie prośbe. Mam koleżankę, która marzy o tym by być w kolumnie najczęściej czytanych blogów. Wystarczysz że wejdziesz na jej bloga i nie musisz zostawiać komentarza jeżeli nie chcesz. Ale jeśli zostawisz to ona nie będzie miała nic przeciwko i się odwdzięczy. Oto jej adres http://us5.blog.onet.pl Mam nadzieję, że pomożesz w spełnieniu jej marzenia :)
Talk.pl :: Wróć