smigielko - komentarze



No cóż długo nie pisałam... fakt, ale nawet nie miałam co napisać... Ehhh teraz jestem troszke chora , ale dzisiaj juz jest znacznie lepiej . Pogoda cudowna.... ciągle pada i pada i pada i jeszcze raz pada ! Normalnie super... No ale dosyć tego marudzenia, trzeba się cieszyć że są wakacje dobra nie wiem co pisać , chyba wena mnie opuściła albo moje życie jest tak nudne może kiedyś coś jeszcze napisze nie no napewno coś jeszcze napisze pozdrawiam i całuje ( ale nie całuje wszystkich , tylko wyróznionych ) pa pa !!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.07.2005 :: 22:43 :: 217.153.84.66

Olenka

Ciesze sie ze juz sie czujesz lepiej a co do wyroznionych, to tez jestem ciekawa kim sa Ci szczesliwcy CaŁuski :*
10.07.2005 :: 17:10 :: deb69.neoplus.adsl.tpnet.pl

;)

Hejka!!! Masz super bloga i mam do ciebie prośbe. Mam koleżankę, która marzy o tym by być w kolumnie najczęściej czytanych blogów. Wystarczysz że wejdziesz na jej bloga i nie musisz zostawiać komentarza jeżeli nie chcesz. Ale jeśli zostawisz to ona nie będzie miała nic przeciwko i się odwdzięczy. Oto jej adres http://us5.blog.onet.pl Mam nadzieję, że pomożesz w spełnieniu jej marzenia :)
10.07.2005 :: 14:56 :: gigant2.artvox.pl

MR. O.

A kto jest wyrozniony? Rzeczywiscie pogoda nie zacheca do spacerow, ale ja i tak czuej sie rzesko
Talk.pl :: Wróć